social networks

PPC reklama a kampaně

PPC reklama neboli pay per click / plať za proklik osloví vaše budoucí zákazníky v ten správný okamžik! Pokud se pohybujete v silně konkurenčním prostředí a chcete, aby vás bylo vidět, PPC je základem úspěšného konkurenčního boje. Nejprve vytvoříme strategii, abyste zbytečně neutráceli peníze, a následně vám budeme týdně zasílat reporty vašich úspěchů. Nebojte, vše umíme změřit a doložit tak úspěchy kampaní. Zařídíme, abyste byli dobře vidět ve vyhledávačích Google i Seznam a na sociálních sítích Youtube, Facebook, LinkedIn, záleží na vlastnostech vašeho produktu, konkurenci, vašich cílech, obchodní strategii, ale především efektivitě vynaložených prostředků.

Tvorba webu a programování

Základem úspěšné kampaně je kvalitně udělaná a uživatelsky příjemná landing page, tedy stránka, na kterou vaši potencionální zákazníci jsou z kampaní přivedeni. Takto kvalitně zpracovaná stránka zvyšuje pravděpodobnost, že si u vás návštěvník nakoupí. Postaráme se tedy nejen o krásný grafický design, ale především o to, aby stránka měla výkon, tedy abychom změnili co největší procento návštěvníků na zákazníky. Je nám jasné, že každý zákazník má o svém webu jinou představu a jiný rozpočet; vězte, že vám vytvoříme funkční, atraktivní a uživatelsky příjemný web s ohledem na vaše obchodní cíle, cílové skupiny zákazníků a to včetně obsahu, který bude zvyšovat vaše pozice ve vyhledávání.

SEO

Zlepšíme vaši viditelnost ve vyhledávačích tak, že navrhneme správnou strukturu webu, dodáme obsah, který bude založený na relevantních klíčových slovech, ale napsán tak, aby byl čtivý a zvyšoval zájem návštěvníka webu. Optimalizace pro vyhledávače je závislá na dvou základních věcech. On page faktory, tedy věci, které máte na stránce (obsah, zdrojový kód, struktura webu a další) a off page faktory, což jsou převážně relevantní zpětné odkazy, které vedou na váš web.

SEO je běh na dlouhou trať, na který je potřeba se dobře připravit, věci analyzovat a sestavit strategii. Můžete se na nás spolehnout.

Emailing

Zasíláním emailů může firma hodně získat, ale i hodně ztratit. Je dávno pryč doba, kdy se posílalo na neznámé databáze desetitisíců kontaktů. Emailing se stal sofistikovaným prodejním nástrojem. Ukážeme Vám, jak personalizovat emaily, zajistit to, aby vaši potencionální klienti email otevřeli, přečetli a rozhodli se se zájmem navštívit váš web či vaši pobočku. Rádi se postaráme o kompletní servis či analyzujeme váš současný stav a poradíme, jak věci vylepšit. Vše Vám doložíme v číslech, která Vám ukáží, že naše emailové kampaně skutečně fungují.

Public relations a eventy

V dnešním zvýšeném konkurenčním boji je velice důležité působit a chovat se jako firma s jednotnou komunikací, dobrým příběhem a správnými hodnotami. Budujeme vztahy s médii, aby se jim do ruky dostal ten správný materiál. Vybereme pro Vás vhodná periodika pro publicitu, připravíme tiskové zprávy a podkladové materiály pro novináře a sestavíme komplexní marketingovou komunikaci. Je velice důležité budovat vaši pozici experta na trhu a to bez podpory médií lze velice obtížně. Nechte se vtáhnout do světa médií, ukažte sílu vaší značky a věřte, že mít nás za zády je v tomto ohledu vždy dobrá volba. Nedílnou součástí kvalitního PR je i pořádání eventů, které zvýší povědomí o vaší značce a její důvěryhodnost mezi vašimi potenciálními zákazníky.

  • Příprava a realizace kampaní
  • Mediální propagace
  • Organizace tiskové konference
  • Vytvoření tiskové zprávy
  • Zhotovení PR článků